BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 15539061
nr 1553 9061
Bordslampa
Anders Pehrson, "OS-lampan", Ateljé Lyktan, Åhus. Lackerad metall. Vridbar ljusarm och justerbar skärm. Höjd: 36 cm
Kondition: Bruksslitage. Repor
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 juli 2023
kl 20:55:00
26/7 23:15:54
100 kr
29/7 18:24:09